DYKA GONKA 112.ua

10 жовтня у мальовничому Витачеві, що на Київщині, стартуватимуть забіги з авторськими перешкодами DYKA GONKA Осінь. У спортивній події візьме участь близько восьми сотень марафонців-відчайдухів. А головні події спортивного свята висвітлюватиме "112 Україна" –інформаційний партнер події.

Кожен бажаючий зможе обрати для себе одну з трьох дистанцій:

  • Шалена десятка (10 км+, 25+ перешкод)
  • Зухвала п'ятірка (5 км+, 20+ перешкод)
  • Дика миля (1,6 км+, 15+ перешкод)

DYKA GONKA 112.ua

А найбільш витривалі зможуть взяти участь у всіх трьох дистанціях. Організатори події очікують на 50 учасників, що вийдуть на всі ці маршрути.

Окрім того, буде підготовлена спеціальна дистанція і для найменших спортсменів.

DYKA GONKA 112.ua

"Зараз ми намагаємося дати людям можливість отримати справжні емоції, яких так не вистачає у ці часи. Нашим незмінним мотивом лишається бажання показати учасниками справжню красу природи України та довести кожному, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові. Адже ми це не мусимо, ми це любимо", - підкреслив автор усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

Також організатори зазначили, що забіг із перешкодами DYKA GONKA поєднує у собі ДИКУ енергію змагань, дружню атмосферу й відпочинок на природі. Формат забігу складають три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм і вимог.

DYKA GONKA 112.ua

Дата: 10 жовтня, з 10:00 до 18:00 (о 10:00 стартує Шалена десятка, о 12:00 Дика миля, о 13:00 Діти та о 15:00 - Зухвала п’ятірка).

Місце: с.Витачів, Київська обл., Обухівський район.

DYKA GONKA 112.ua

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.