"Забіг у вишиванках" http://vyshyvanka.club/

24 серпня, в День незалежності України, на Русанівській набережній у Києві відбудеться "Забіг у вишиванках". Телеканал "112 Україна" виступить генеральним медіапартнером цього свята спорту.

Перед стартом учасникам забігу будуть роздавати вишиванки, в яких і потрібно виходити на дистанцію. Кожен бажаючий зможе вибрати найбільш зручну для себе дистанцію, тривалістю 100 м, 500 м, 1 км, 5 км або 10 км. При цьому на найкоротшу дистанцію будуть допускатися спортсмени віком від 2 до 6 років.

Спеціальними гостями забігу стануть засновник цього заходу майстер спорту Олександр Кузін, почесний консул Франції в Україні Геннадій Чижиков і президент Федерації легкої атлетики Києва Віктор Грінюк. Також на дистанцію вийдуть журналісти та ведучі "112 Україна".

Зареєструватися для участі у "Забігу у вишиванках" можна тут.

Забіг організовується за сприяння Торгово-промислової палати України.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.