"Українські індустріальні дні" 112.ua

Телеканал "112 Україна" виступить генеральним медіапартнером "Українських індустріальних днів". Цей захід об'єднає в собі II Форум індустріальних парків України, який відбудеться 3 грудня, і III конференцію "Нова індустріалізація", заплановану на 4 грудня.

"Українські індустріальні дні" стануть платформою для ефективного діалогу між бізнесом та представниками влади.

У рамках заходу експерти розкажуть про те, як досягти заявленого урядом України зростання економіки на 40% за наступні п'ять років. Організатори форуму опишуть стратегії, які дозволять збільшити темпи росту переробної промисловості мінімум на 10% в рік, як це було в Словаччині, Туреччині, Польщі та інших країнах.

"Акцентами заходів Форуму індустріальних парків є розкриття потенціалу такого інструменту економічного і промислового розвитку країни, як індустріальні парки і еко-парки, в тому числі з урахуванням досвіду їх функціонування в провідних країнах світу, зокрема, у країнах-сусідах", - зазначили організатори заходу.

Захід проводиться Торгово-промисловою палатою спільно з Міністерством економіки, іншими органами виконавчої влади та міжнародними організаціями (UNIDO, GIZ).

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.