Фестиваль Kupala 112.ua

5 та 6 липня на київському Арт-заводі Платформа буде проходити фестиваль Kupala. Лідер інформаційного мовлення "112 Україна" виступить генеральним медіа-партнером заходу. Це свято легенд, традицій і любові відбудеться в рамках проєкту Ulichnaya eda.

На території фестивалю Kupala буде обладнана фотозона "112 Україна". Кожен охочий зможе зробити яскраві фото на пам'ять на фоні стіни, прикрашеної вінками, квітами й травами в кращих традиціях свята Івана Купала.

Викладайте знімки з цієї фотозони з хештегом #112 і кращі з них потраплять у Instagram stories телеканалу "112 Україна".

Організатори Kupala обіцяють розповісти стару казку на новий лад — поєднати традиції і сучасність, до хороводів навколо багаття додати електронні біти, а до пошуків папороті — лазери.

Програма заходу включає ворожіння на вінках, зустріч з ведунією, фуд-корт із варениками й пирогами, а також пошук папороті. Крім того музиканти INGRET, KHAYAT, Torban і SAGAN виступатимуть на головній сцені свята до 4 години ранку.

Всім, хто прийде на фестиваль в етно-нарядах, організатори обіцяють знижку 50% на вхід.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.