112.ua

Сьогодні, 28 червня, "112 Україна" випустив серію соціальних роликів, у яких ведучі телеканалу зачитують ключові статті основного закону нашої держави. Героями роликів стали ведучі Олексій Ананов, Анна Степанець, Володимир Полуєв, Анастасія Медведчук та інші.

Статті Конституції Українці в цих роликах порівнюються з аналогічними пунктами основних законів Естонії, Іспанії, Італії, Ісландії, Греції та Німеччини. "Віримо, що і наш основний закон може бути гарантом захисту громадян", - зазначають ведучі в кінці кожного кліпу.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.