Сівби Новогородцев 112.ua

Сьогодні, 9 липня, британський журналіст і радіоведучий Сєва Новгородцев відзначає своє 80-річчя. З глядачами телеканалу "112 Україна" він зустрічається щопонеділка, а також на свята в ефірі міжнародного медіа-проекту "ЛЮДИ".

Всеволод Борисович, саме так звучить справжнє ім'я легендарного ведучого, прославився ще в кінці 70-х, коли почав випускати на російській службі ВВС музичну передачу "Програма поп-музики з Лондона". Вона відкрила світові кращих сучасних музикантів і виходила протягом 27 років. А з 2003 року 12 років свого життя він присвятив щоденній програмі новин "з людським обличчям" "БібіСєва".

Паралельно з цими епохальними медіа-проектами Новгородцев знявся в декількох фільмах, серед яких і одна з частин франшизи про Джеймса Бонда "Вид на вбивство" (1984), написав низку книг і випускав рок-журнал "О!", вів розмовну передачу "Сєваоборот", а також отримав із рук королеви Єлизавети II орден Британської імперії.

Сєва Новогородцев у медіа-проекті "ЛЮДИ" 112.ua

У 2015 році Сєва переїхав із Лондона в невелике місто в горах Болгарії. Звідти і відбуваються прямі включення Новогородцева в ефір "112 Україна" під час медіа-проекту "ЛЮДИ".

Всеволоде Борисовичу, від усіх співробітників, телеглядачів "112 Україна" та українських друзів бажаємо міцного здоров'я та повної гучності в ефірі! Будьте щасливі, Сєво!

Сівби Новогородцев 112.ua

Довідка:

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.