Big Data Ua 112.ua

Телеканал "112 Україна" отримав звання найкращого інформаційного телеканалу країни 2019 року. Лідерів у цій сфері визначало рейтингове агентство Big Data Ua. Такі висновки було зроблено на основі аналізу даних про частоту і тривалість перегляду ТБ з пристроїв, встановлених вдома у людей, які користуються інтернет-телебаченням.

Найвищі рейтинги серед усіх програм "112 Україна" продемонстрували випуски новин і "Вечірній прайм".

"Вітаю вас, що вам третій рік поспіль вдається утримувати пальму першості в категорії новинних каналів. Так тримати!" - сказав під час церемонії вручення нагород засновник і керівник компанії Big Data Сергій Бойко. Зазначимо, цьогоріч церемонія оголошення переможців у зв'язку з пандемією проходила в онлайн-форматі.

Щоб визначити найкращі телеканали, було встановлено аналізатори, що зчитують інформацію про телеперегляди в 300 тис. домогосподарств по всій країні. Метою проекту було показати незалежний зріз глядацьких симпатій.

Довідка:

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.