Нормандія - 2019 112.ua

В інтернеті спецефір "112 Україна" посів шосте місце в трендах YouTube, випередивши всі інформаційні та загальнонаціональні телеканали країни.

Таким чином, телеканал став лідером за кількістю інтернет-глядачів, які стежили за переговорами президента України Володимира Зеленського, президента Франції Емманюеля Макрона, президента Росії Володимира Путіна і канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Спецефір, присвячений зустрічі чотирьох лідерів, тривав протягом 18,5 годин. В ході трансляції ведучі в студії "112 Україна" обговорювали з експертами питання, які підіймалися за круглим столом "нормандського саміту".

Тренди YouTube 112.ua

Загальна кількість переглядів усіх окремих трансляцій онлайн, пов'язаних із самітом склала 1,5 млн переглядів (без урахування телевізійної трансляції).

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.