ланет

Рейтинг, частка і охоплення каналів пакету /PROMO 

Статистика так само свідчить про бажання українців бути в курсі найважливіших подій протягом дня саме зі "112 Україна". Тож телеканалу вдалося очолити загальнонаціональний ТОП за середнім значенням кількості днів за місяць, в які глядач вмикав мовника - 3,69 (OTS**), а так само по середній кількості переглядів каналу серед користувачів*** - 3,41 раз на день.

Якщо говорити про рейтинг у розрізі новинних мовників, то практично половина користувачів віддають перевагу "112 Україна". Порівняно з іншими інформаційними телеканалами, частка каналу становить 11,54% із загальних 28,10%.

 

ланет

Розподіл телеперегляду інформаційних телеканалів у серпні 

Зазначимо, що публікація докладного звіту даних про телеперегляд користувачів послуги "Ланет.TV" почалася у травні 2016. За досліджуваний період: квітень-серпень - телеканал "112 Україна" регулярно входить у ТОП-3 загальнонаціональних телеканалів, за результатами телеперегляду користувачів інтернет-провайдера.

Дані розраховані на основі фактичних результатів телеперегляду авторизованими користувачами загальнодоступного пакету каналів - / PROMO. Використано поняття і терміни зазначені у ТВ-глосарії.

* У рамках безкоштовного загальнодоступного пакету - / PROMO від "Ланет.TV".

**Середнє значення кількості днів за місяць, в які глядач вмикав телеканал (серед глядачів, переглядали цей канал хоча б раз на місяць).

***Денна частота. Під денною частотою мається на увазі середня кількість переглядів каналу протягом хоча б хвилини (серед користувачів, які дивилися цей канал хоч раз в день).