Діалог з країною 112.ua

20 листопада в ефірі "112 Україна" відбудеться масштабний телемарафон "Діалог з країною". В його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя",  народний депутат Вадим Рабінович обговорить з українцями актуальні проблеми нашої країни. Телемарафон приурочено до півріччя перебування Володимира Зеленського на посаді президента України.  

"Виповнюється півроку, як ми живемо з новою командою, з новими надіями і новим президентом. Настав час з'ясувати, що сталося за цей час, наскільки виправдалися наші надії. Може, я щось бачу не так? Може, у вас вже зросли пенсії, будуються будинки і піднімається промисловість?" – запитує Рабінович.

В рамках марафону будуть розглядати актуальні питання для нашої країни. Зокрема, питання миру на Донбасі, економічну політику уряду, а також найбільш гострі питання: ринок землі, медицина, загрози свободі слова, кадрова політика держави та відповідність передвиборчих обіцянок реальності.

Телеглядачі "112 Україна" отримають можливість взяти участь у марафоні. Разом із Вадимом Рабіновичем у студії зберуться троє ведучих, які будуть контактувати з телеглядачами. Останні зможуть поставити свої запитання народному депутату через Viber, Facebook, електронну пошту, а також по телефону. Крім того будуть включення з великих міст країни.

Подзвонити Вадиму Рабыновичу можно за номером 0 800 305 112

Viber: 067 12 13 112

Skype: "Діалог з країною"

Или на Facebook 112.ua

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.