"112 Україна" 112.ua

26 лютого під час трансляції "Новин" у ранковому слоті з 11:00 до 11:25 за аудиторією 18+(50+) телеканал "112 Україна" посів п'яте місце серед усіх загальнонаціональних телеканалів.

"112 Україна" 112.ua

Окрім того, в цей день головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало аудиторію в 2,264 млн глядачів по всій Україні. Таким чином, передача вчергове довела, що є однією з найпопулярніших політичних ток-шоу країни. Зокрема, "Пульс" зібрав біля екранів на 30 тис. глядачів більше, ніж "Свобода слова" на ICTV.

"112 Україна" 112.ua

Також "Пульс" із великим відривом посів першу сходинку серед усіх програм інформаційних каналів за 26 лютого.

"112 Україна" 112.ua

У цілому 26 лютого телеканал "112 Україна" показав високі рейтинги і залишається незмінним лідером серед інформаційних мовників країни.

Короткий зміст головного політичного ток-шоу "Пульс" за 26 лютого:

В ході ток-шоу "Пульс" експерти в студії обговорили скандал, який розгорівся в Україні навколо Національного відбору на "Євробачення". Нагадаємо, переможницю Нацвідбору співачку MARUV відсторонили від участі в пісенному конкурсі через її виступи в Росії. Також гості програми висловилися про те, чи можливо в Україні провести чесні президентські вибори, на яких не було би фальсифікацій і маніпуляцій.

Під час ефіру представники вітчизняного шоу-бізнесу обговорили з політиками, чи можна нашим музикантам виступати на території Росії, коли вона веде війну проти України. Зокрема, співачка Міла Нітіч зазначила, що український музичний ринок в останні роки істотно просів, у зв'язку з чим у наших артистів немає можливості заробляти в своїй країні. У відповідь на цю репліку народний депутат Олег Осуховський сказав, що нашим музикантам варто заробляти гроші не в Росії, а в інших країнах.

Музичний продюсер Володимир Бебешко заявив, що в цьому році Україна повинна відмовитися від участі в "Євробаченні", адже скандал із MARUV підірвав довіру до цього пісенного конкурсу. "Треба негайно скасувати "Євробачення" цього року, зняти все керівництво, все очистити і в наступному році з чистими намірами все це повторити", - сказав Бебешко.

В продовження теми журналіст Юрій Молчанов зазначив, що в сучасному світі практично нічого не можна досягти шляхом заборон. Разом із тим, нардеп Олексій Гончаренко заявив, що якщо на "Євробачення" не відправлять MARUV, то на пісенному конкурсі повинні будуть виступити політики. Гончаренко підкреслив, що при виборі музиканта, який представить Україну на "Євробаченні", має враховуватися виключно думка глядачів, які віддають свій голос.

У другій половині передачі експерти зосередилися на обговоренні майбутніх президентських виборів в Україні. На думку політолога Вадима Карасьова, вони будуть дуже брудними, адже ЦВК дискредитувала довіру до себе.

Проте Олексій Гончаренко закликав не драматизувати ситуацію. Нардеп заявив, що єдина країна в світі, яка вже зараз говорить про фальсифікації на виборах в Україні – це Росія. Разом із тим, за словами Гончаренка, представники інших країн визнають, що вибори в нашій країні проходять чесно і прозоро.

Народний депутат Юрій Мірошніченко заявив, що чинний президент України Петро Порошенко порушує принцип рівності кандидатів, через те, що він підняв пенсії напередодні виборів. Однак політик Юрій Гримчак заперечив нардепу, зазначивши, що такий вчинок діючої влади не порушує закон.

Повний випуск:

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.