"112 Україна" 112.ua

"112 Україна" посів перше місце в рейтингу новинних телеканалів країни, що склали в рамках щорічного конкурсу народних уподобань "Фаворити Успіху – 2018". Таким чином, телеканал повторив свій успіх 2016 і 2017 років.

Рейтинг найкращих новинних телеканалів країни склали на основі голосів експертного журі. До їх числа увійшли відомі особистості та експерти в сфері медіа. Вони брали участь в особистих опитуваннях і самостійно голосували протягом усього минулого року.

Топ-10 новинних телеканалів 2018 року за версією конкурсу "Фаворити Успіху":

"Фаворити Успіху – 2018" "Фаворит Успіху"

Конкурс "Фаворити Успіху" щорічно проходить в Україні вже протягом 16 років. Його мета – створення публічного рейтингу популярності учасників ринку, товарів та послуг, зокрема інформаційних та медійних.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.