"112 Україна" 112.ua

Телеканал "112 Україна" посів перше місце в рейтингу інформаційних мовників країни за підсумками ІІІ кварталу 2019 року. Про це повідомляє спільний проект Національної ради і рейтингового агентства Big Data Ua, в рамках якого аналізувався телеперегляд IPTV/OTT-сервісів.

Сумарна частка "112 Україна" за цей період склала 1,95%, а рейтинг – 0,07%. Це в півтора рази більше, ніж у найближчого конкурента. Таким чином, телеканал залишив позаду таких мовників, як "Прямий", "Еспрессо" і "24 канал".

Рейтинг "112 Україна" Національна Рада Youtube

При зборі даних у цьому дослідженні аналізувалися 232 тис. домогосподарств на території всієї України, які підключені до послуг OTT/IPTV-операторів "Воля", "Тріолан" і you tv.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.