112.ua

Команда проекту розкаже глядачеві, що приховують від народу кандидати в президенти та інші політики. Глядач зможе дати власні відповіді на запитання: "Що очікує країну в разі їхньої перемоги на виборах?".

Ведучою програми буде Надія Сасс. Проект дасть змогу глядачам дізнатись багато цікавого про майбутніх слуг народу, зокрема про їхні справжні політичні погляди, наміри та цілі в політиці.

"Проект "Зворотний бік" покликаний відповісти на запитання, що давно хвилюють українців, і покаже, що насправді стоїть за передвиборчими гаслами певних політиків. Це досить сміливий крок в умовах пильної уваги до нашого телеканалу з боку української влади та всіляких її намагань завадити діяльності "112 Україна". Але наш головний суддя – це глядач. А основна мета запуску цього проекту – показати справжнє обличчя українського політикуму. Буде багато цікавого та несподіваного!" - коментує генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Програма "Зворотний бік" виходитиме на телеканалі "112 Україна" щонеділі о 17:00.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.