112.ua

"Донбас. Реалії" - єдина програма в Україні, яка щотижня розповідає, як живе Донбас по обидва боки лінії розмежування. Чим займається український воєнпром? Чому нова українська армія воює на старій військовій техніці? Хто і скільки заробляє на війні?

"Наша місія - показувати реальність зони конфлікту: ситуацію на фронті, життя звичайних людей в окупації і в прифронтових містах і селищах. Нам важливо, щоб тема Донбасу звучала регулярно, щоб люди отримували збалансовану інформацію про те, що відбувається по обидва боки лінії розмежування", - говорить головний продюсер Української редакції Радіо Свобода Наталія Симоніна.

Всі матеріали "Донбас. Реалії" - ексклюзивні. Журналісти програми стежать за ситуацією всередині угруповань "ДНР" і "ЛНР", збирають докази участі Росії у війні на Донбасі, проводять розслідування і знаходять корупційні схеми, за якими бюджетні гроші йдуть не на розвиток обороноздатності країни, а осідають в кишенях чиновників.

"У 2018-му проект продовжить відстежувати переміщення російських військ на сході України, а також зосередиться на розслідуваннях, що стосуються військових розробок і поставок зброї, - ділиться планами головний редактор проекту "Донбас. Реалії" Олена Механік. - У програмі стане більше матеріалів з непідконтрольної території про особливості життя в окупації."

Дивіться спеціальний випуск проекту Радіо Свобода "Донбас. Реалії" на телеканалі "112 Україна" в неділю 7 січня о 21:10.

Телепроект Радіо Свобода "Донбас. Реалії" виходить на телеканалі "112 Україна" з 15 січня 2017 року, за рік в ефір вийшло 50 випусків. Поява в ефірі каналу проекту "Донбас. Реалії" позитивно відобразилася на показниках телеперегляду програми. Що стосується телеканалу, то проект Радіо Свобода дозволив збільшити його показники в слоті програми в 1,8 рази за аудиторією 18+ (50+), в 1,7 рази по загальній аудиторії 18+.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 01.12.2016 - 31.12.2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov #. Детальніше за показниками дивіться в глосарії ІТК: http: //tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.