Тема вступу в дію безвізового режиму буде ключовою в ефірі телеканалу упродовж двох днів – 10 та 11 червня. Для її висвітлення "112 Україна" запросить до студії експертів, дипломатів і послів, організує прямі включення в країнах Європи, покаже виступи Президента України Петра Порошенка і, щоб глядачі телеканалу знали більше, – всі ключові моменти події. Крім власних знімальних груп, мовник підключить журналістів Радіо Свобода і оглядачів телеканалу "Настоящее время", серед яких відомий журналіст Сакен Аймурзаєв.

Сам спецпроект – "Безвіз" – стартує 10 червня о 23:45 і триватиме до 01:00 наступного дня. "112 Україна" в прямому ефірі без перерви на випуск новин покаже процес переходу України з візового на безвізовий режим. А журналісти телеканалу у прямих включеннях розкажуть, яка ситуація на кордонах України, чи є труднощі у громадян нашої країни при перетині кордону і чи сприяють співробітники прикордонної служби процесу швидкого оформлення виїзду українців.

У межах спецпроекту лідер інформаційного мовлення покаже історію інших держав на шляху до безвізового режиму з ЄС, а ведучі "112 Україна" разом з гостями студії - Тарасом Чорноволом, Бачо Корчілава, Олегом Волошиним – проаналізують цей досвід і ситуацію з безвізом в Україні.

Упродовж усього наступного дня, 11 червня, команда телеканалу планує понад 20 прямих включень, зокрема будуть і включення з Німеччини, Чехії, Литви та Бельгії. Щоб розповісти глядачам, як в реальності працює безвізовий режим для наших громадян, журналісти каналу перетнуть кордони України. Серед них буде і ведучий Петро Мага, в ніч з 10 на 11 він полетить до Фінляндії і вже в перші години роботи безвізу поділиться досвідом.

Крім того, "112 Україна" покаже тематичні ролики "Знай більше про Безвіз", які допоможуть українцям, розібравшись в окремих питаннях, користуватися благами безвізового режиму.

Відзначимо також, що в честь старту безвізового режиму на добу зміниться логотип телеканалу.

Нагадаємо, 26 квітня посли ЄС схвалили безвізовий режим для українців. Європарламент 6 квітня проголосував за надання Україні безвізу з ЄС. Скасування віз стосується всіх країн Шенгенської зони, крім Ірландії та Великої Британії. Крім того, українці зможуть відвідувати чотири країни, що не входять в ЄС: Ісландію, Норвегію, Швейцарію та Ліхтенштейн.