112.ua

"Коли ми тільки починали зйомки документального проекту "Заручники", то вже тоді планували зняти продовження "Заручники. Рік потому". Нам було цікаво, як за рік зміниться життя тих, хто пройшов через такі випробування, повернувся додому і почав все спочатку. Для колишніх заручників конфлікт на Донбасі – це не новини по телевізору, це частина їхнього життя, яку ні вони, ні їхні рідні ніколи не зможуть забути. Дуже важливо – пам'ятати, що йде війна на Сході України, точної кількості заручників самопроголошених ЛДНР немає і звільнень за останній рік теж немає", – розповідає авторка програми.

Глядачі "112 Україна" дізнаються, чи забезпечує держава необхідну реабілітацію колишніх заручників? Наскільки вони виявилися готовими до мирного життя? Чи отримали відповіді на питання: як жити далі, які цілі перед собою ставити, що можна пробачити, а що – ні?

Головна мета проекту "Заручники. Рік потому" – ще раз нагадати українцям і світу про те, що відбувається на Донбасі, як війна руйнує долі людей, випробовує їх та їхні родини на міцність.  Про те, що більше сотні українців ще чекають на визволення і повернення додому.

Прем'єра проекту "Заручники. Рік по тому" запланована на 28 грудня цього року о 22.20 на телеканалі "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.