Фото з відкритих джерел

Спецпроект вийде в ефір телеканалу 6 травня о 20:10 і триватиме до 21:00. Зазначимо: від самого початку президентських перегонів "112 Україна" уважно стежить за тим, що відбувається. Аби глядачі телеканалу знали більше, знімальна група "112 Україна" докладно висвітлюватиме подіїу Франції. В прямих включеннях можна буде спостерігати за настроями французьких громадян напередодні та в день виборів, почути, що вони думають про кандидатів у президенти – Еммануеля Макрона і Марін Ле Пен, та дізнатися, кому віддають перевагу.

Як вибір французів вплине на геополітику в цілому і, зокрема, на відносини Франції з Україною? Чи підримуватиме майбутній президент вступ нашої країни в НАТО? Який політичний курс візьме Франція: на зміцнення відносин з Європейським Союзом чи на зближення з Росією? На ці та інші актуальні питання в ефірі "112 Україна" відповідатимуть гості студії – представники українського політикуму, відомі політологи та журналісти – які, крім іншого, зроблять власні прогнози щодо майбутнього Франції з новим президентом.

Увесь наступний день, 7 травня, телеканал пильнуватиме за тим, що відбувається у Франції: робитиме прямі включення та аналізуватиме перебіг подій на президентських перегонах.

Нагадаємо, перший тур виборів президента у Франції відбувся 23 квітня. Його телеканал "112 Україна" також висвітлював у форматі спецпроекту.