"Великдень Ми – люди" 112.ua

28 квітня, коли весь православний світ буде відзначати Воскресіння Христове, на телеканалі "112 Україна" відбудеться масштабний марафон "Великдень. Ми – люди". Чотирьохгодинний спецпроект стартує о 12:00.

Гостями марафону стануть відомі люди країни: діячі науки, культури, православне духовенство. Відкриє марафон Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Онуфрій. Ведучими спецпроекту стануть музикант, продюсер Олег Карамазов і радіо-телеведучий, кавалер Ордена Британської Імперії Сєва Новгородцев, героями телемарафону стануть абсолютний чемпіон світу боксер Олександр Усик, успішний британський економіст і громадський діяч українського походження Ірина Мартін, співачка Міла Нітіч і американець Девід Браун з рок-групи Brazzaville, телеакадемік Влад Ряшин, спортивний організатор Олександр Красюк, священик Олександр Клименко, який прославився перемогою у проекті "Голос країни", а також актор і режисер Георгій Делієв. Учасниками марафону стануть відомі українці - кардіохірург Борис Тодуров, історик, академік Петро Толочко, олімпієць Олександр Крикун, доктор наук Олександр Качний, олімпійський чемпіон, чемпіон світу Ельбрус Тедеєв, Народний артист України Володимир Гришко, а з Нью-Йорка привітає українців переможець "Х-фактора", соліст Метрополітен-опера Олексій Кузнєцов.

Гості марафону розкажуть глядачам свої особисті життєві історії, пов'язані з їх приходом до Бога, відвідають православні святині в різних куточках України. Зокрема вони проведуть телеглядачів по Свято-Успенській Почаївській Лаврі в Тернопільській області, відвідають дитячий будинок при монастирі в селі Банчени Чернівецької області та Голосіївський монастир у Києві.

Також у ході марафону "Великдень. Ми – люди" герої проекту розкажуть про головні події в ході святкування Воскресіння Христового у різних кінцях України і світу, розкриють значення і важливість віри в житті сучасної людини.

"112 Україна" проводить цей телемарафон спільно з міжнародною громадською організацією "День Хрещення Русі", компанією DKR Media і Star Media.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.