Марафон "ХТО?" 112.ua

21 липня о 17:00 на телеканалі "112 Україна" розпочнеться трансляція масштабного марафону "ХТО?", який покаже хід парламентських виборів. Його глядачі першими дізнаються результати екзит-полів, дані ЦВК, а також побачать реакцію експертів і політиків на хід виборів.

У рамках марафону "ХТО?" відбудуться прямі включення з виборчих дільниць у різних куточках України та світу, а також зі штабів основних політичних сил країни.

Стежити за ходом виборчого процесу в прямому ефірі будуть ведучі марафону Анна Степанець, Володимир Полуєв і Євгенія Скорина, які, зокрема, відомі за головним політичним ток-шоу країни "Пульс".

Гостями студії стануть політологи, експерти, лідери думок та самі кандидати на посаду народного депутата. Глядачі дізнаються попередні результати виборів і хто з політичних сил має шанс пройти у Верховну Раду ІХ скликання, скільки місць у парламенті матиме кожна партія, чи визнають ці вибори легітимними, а також як вони вплинуть на долю країни.

Марафон "ХТО?" транслюватиметься у прямому ефірі телеканалу, та на сайті "112.ua", а також на YouTube-каналі мовника.

21 липня о 17:00 на телеканалі "112 Україна" масштабний марафон "ХТО?".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.