"ХТО?" 112.ua

21 квітня, коли в Україні триватиме другий тур президентських виборів, на телеканалі "112 Україна" відбудеться масштабний марафон "ХТО?" Його глядачі першими дізнаються дані екзит-полів, почують заяви ЦВК, а також побачать реакцію експертів і політиків на перебіг виборів.

Дев’ятигодинний марафон "ХТО?" стартує о 17:00 і триватиме до двох годин ночі. У його межах відбудуться прямі включення зі штабів кандидатів у президенти України, з виборчих дільниць у різних куточках України, а також з-за її меж: Бельгії, Франції, Польщі, Німеччини, Іспанії тощо.

Знайомити глядачів з головними подіями другого туру виборів буде четверо ведучих "112 Україна". Зокрема, глядачі дізнаються, хто переможе за результатами голосування, чи визнають ці вибори легітимними і який розрив у голосах буде між кандидатами.

Марафон "ХТО?" буде транслюватися як у прямому ефірі телеканалу, так і на сайті "112.ua", а також на YouTube і Facebook.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.