Нерозказана історія України 112.ua

Лідер інформаційного мовлення країни "112 Україна" готує прем'єру документальної стрічки "Нерозказана історія України" (Revealing Ukraine), який днями отримав гран-прі кінофестивалю в Таорміні. Його режисером є живий класик Голлівуду Олівер Стоун, який раніше завоював три премії "Оскар" за стрічку "Опівнічний експрес" (1979), "Взвод" (1987) і "Народжений четвертого липня" (1990).

Робота містить хронікальні кадри, починаючи з Євромайдану, а також інтерв'ю з політиками, які брали участь у цих процесах. Стрічка порушує низку важливих питань: хто стріляв по мітингувальниках під час Євромайдану? Чи можливе примирення між Україною і Росією? Чи причетний до подій у нашій країні останніх років американський фінансист Джордж Сорос?

"Мене цікавить війна і мир. Я громадянин світу. Я був на війні у В'єтнамі", - пояснив свій інтерес до нинішньої ситуації в Україні Олівер Стоун.

"Я сподіваюся, що "Нерозказана історія України" стане вибухом. Він посприяє тому, щоби люди переконалися: нам потрібен мир. І що війна – це найгірше, що може бути", - сказала ведуча Оксана Марченко перед прем'єрою стрічки на кінофестивалі Taormina Film Fest в Італії.

Одним із ключових героїв картини став голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук. Він зазначив, що "Нерозказана історія України" – це про мир у нашій країні.

Як повідомлялося раніше, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.