112.ua

Про це заявив Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

За його словами, рішення про розрив співпраці з "Радіо Свобода" було прийнято у зв'язку із запуском на телеканалі нових телевізійних проектів у вересні.

"Припинення співпраці з "Радіо Свобода" сталося за нашою ініціативою, але за взаємною згодою сторін, тому некоректно говорити про одностороннє рішення телеканалу припинити спільне виробництво. Ще 8 серпня між телеканалом "112 Україна" та "Радіо Свобода" було укладено додаткову угоду про припинення співпраці. Таке рішення пов'язане з запуском декількох нових проектів в наступному телевізійному сезоні, з вересня цього року", - пояснив Артем Марчевський.

"У новому сезоні в ефірі телеканалу "112 Україна" буде багато нових проектів власного виробництва. В тому числі, телепрограм на військову тематику, які будуть надавати об'єктивну інформацію з різних джерел - звітів СММ ОБСЄ та інших міжнародних організацій. Просимо не шукати в даному рішенні будь-якого політичного підтексту", - пояснив Генеральний директор "112 Україна" Єгор Бенкендорф.

Крім того, у керівництві телеканалу не виключають, що саме припинення спільного виробництва програм з "Радіо Свобода" стало причиною появи негативних матеріалів у ЗМІ про телеканал "112 Україна".

В один день, 20 серпня, на сайті "Радіо Свобода" вийшло дві публікації: перша під назвою "Канал "112 Україна" розірвав співпрацю з Радіо Свобода", а інша - "Хто купив телеканал "112 Україна"? (Розслідування)".

Телеканал розцінює ці публікації як пов'язані, як ті, що не відповідають дійсності та підготовлені з порушенням журналістських стандартів.