Олена Морозова 112.ua

Лідер інформаційного мовлення "112 Україна" увійшов до сотні найкращих компаній країни за 2019 рік. Телеканал отримав нагороду в рамках міжнародного бізнес-форуму "Топ-100 кращих українських компаній 2019", який об'єднав власників та керівників компаній, топ-менеджерів, інвесторів, бізнес і владу.

На заході була присутня ведуча телеканалу "112 Україна" Олена Морозова.

"Від імені всієї команди "112" спасибі за нагороду. "112 Україна" щодня розвивається. Ми намагаємося відповідати сучасному світу і його технологіям. І все, звичайно, для того, щоб швидше і якісніше інформувати наших глядачів", - поділилася емоціями ведуча.

Захід відбувся в рамках масштабної професійної виставки Smart Building, яка проходить у Києві 18-19 лютого. Вона зібрала світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем й автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення "розумного будинку" і "розумного міста".

На виставковій зоні форуму представлено понад 100 компаній-новаторів у сфері технологій. Паралельно близько 30 спікерів поділилися своїм досвідом успішного ведення бізнесу в Україні.  

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.