112.ua

Адже вже з 1 вересня глядачі змогли спостерігати цікаві зміни візуального оформлення улюбленого телеканалу. Тепер на "112 Україна" є комплексна система анонсування, що дає змогу миттєво орієнтуватися в програмній сітці телеканалу.

Кожен розділ зараз позначений окремим кольором, наприклад, всі анонси виділені жовтим; ексклюзив, прем'єри та інші гарячі новини - червоним; "Вечірній прайм" - чорним тощо. Це означає, що вже візуально, без прочитання тексту, глядач може розуміти про що йдеться в тому чи іншому віконці екрана. Що ж стосується графічного дизайну телеканалу – інформація подаватиметься більш структуровано, з дотриманням єдиного стилю в оформленні, те саме стосується і рекламних блоків між програмами.

Ба більше! Колір тексту новин на екрані залежатиме від часу доби! Вдень він написаний чорними літерами на білому тлі, а ось під час "Вечірнього прайму" (з 19:00 до 00:30) тло буде автоматично змінюватися на чорний зі зміною і кольору тексту, відповідно, на білий.

"112 Україна" вже давно - трендсетер візуальних елементів серед інших телеканалів нашої країни. Ми не копіюємо тренди, а створюємо їх! І це оновлення не виняток. - Каже генеральний продюсер Артем Марчевський. - Ми вдосконалили і модернізували графічний дизайн телеканалу, що значно спростило мову спілкування з глядачем. Ідея такого оновлення виникла у зв'язку з появою на телеканалі великої кількості нових проектів і гучних прем'єр. Крім того, "112 Україна" відомий як головний новинний телеканал країни, тому тепер наші глядачі зможуть дізнаватися найгарячіші новини ще швидше й зручніше".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який веде мовлення 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі й цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський