Майже 43% читачів вважають внесок Володимира Великого у становлення України найбільш істотним. Друге місце зі значним відставанням посів один з ідеологів і теоретиків націоналістичного руху в Україні ХХ століття Степан Бандера. За нього проголосувало 29% читачів. На третьому місці - гетьман і творець козацької держави Богдан Хмельницький, який зібрав 15% голосів. До п'ятірки потрапили князь Ярослав Мудрий і дисидент та політик незалежної України В'ячеслав Чорновіл.

Володимир Великий здійснив кардинальні реформи в Київській Русі, але основною його заслугою є остаточний "цивілізаційний вибір" держави, який було зроблено на користь християнського світу і впровадження християнства. До його заслуг зараховують побудову сильної монархії й обмеження іноземного впливу на політику Русі. 

Голосування тривало місяць і було приурочене до Дня захисника України. У рамках спецпроекту команда 112.ua відібрала 25 найбільш видатних українських державних діячів, які внесли свій вклад у становлення України як незалежної країни. Серед запропонованих кандидатур - політики часів Київської Русі, Гетьманщини, першої половини ХХ століття та часів становлення сучасної незалежної держави - 90-х років минулого століття.