Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 8 по 23 вересня 2018 року.

https://www.kiis.com.ua

Довіра до випусків новин на українських телеканалах, % опитаних, які довіряють і які не довіряють (вибрані дані для інформаційних телеканалів)

Крім першого місця за показником "довіряю", телеканал "112 Україна" став лідером за загальним балансом довіри до випусків новин. В опитуванні громадської думки взяли участь 2026 громадян, що мешкають у 109 населених пунктах.

"Я хотів би звернути увагу на інший показник. За результатами цього опитування, кількість людей, які вважають нас опозиційним каналом (14,3%), фактично дорівнює кількості людей, які вважають нас провладним каналом (15,1%). Цей показник якнайкраще свідчить про те, що телеканалу "112 Україна" вдається дотримуватися балансу у своїй роботі. Надання слова всім політичним силам і рівна віддаленість від різних політичних впливів, а також достовірність і точність новин і надалі будуть залишатися головними принципами нашої роботи. Завдяки цьому телеканал протягом декількох років залишається лідером інформаційного мовлення", - зазначив генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Нагадаємо, нещодавно телеканал "112 Україна" отримав почесну нагороду "Big Data Awards" за найвищі показники в системі Big Data Rating.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Телеканал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер телеканалу – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.