artarsenal.in.ua

"112 Україна" не вперше підтримує Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". В ефірі висвітлює ключові події фестивалю та долучається з активностями на самому заході.

Тема VIII-го фестивалю - "Проект майбутнього". Якщо в минулі роки на заході говорили про літературу під час війни, а також про сміх за часів кризи, то цього разу - кураторська команда фестивалю пропонує заглянути в майбутнє. Разом з нею і команда телеканалу.

Зокрема, головний редактор і ведучий "112 Україна" Павло Кужеєв проведе інтелектуальний диспут на тему "Людина майбутнього: хто вона?" Якими ми будемо "завтра"? Чому людина, її спосіб життя і звички змінюються? Про це і не тільки ведучий поговорить з профільними експертами і відповість на запитання гостей фестивалю.

Диспут відбудеться 31 травня о 19:00 в "Мистецькому арсеналі" в залі "Сфера" на 2-му поверсі. Запрошуємо. Буде пізнавально!  

Також для гостей фестивалю всі 5 днів працюватиме лаунж-зона телеканалу, де можна буде відпочити, побачити портрети ведучих "112 Україна" у несподіваному для новинного каналу стилі та подивитися ефір лідера інформаційного мовлення.