112.ua

Для цього упродовж дня "112 Україна" провів 41 пряме включення з різних куточків світу, безперервно транслював у прямому ефірі всі етапи церемонії інавгурації. А щоб, паралельно з тим, що відбувається, ведучі обговорювали і коментували все з гостями в студії – телеканал запросив 27 кращих експертів.

Гостем студії в цей день був Костянтин Грищенко, екс-міністр закордонних справ України. Разом з ведучими він коментував саму церемонію та її традиції, появу перших осіб країни перед громадськістю, тонкощі дипломатичного етикету та інавгурації. Розповідав про високі рейтинги колишнього президента Барака Обами і рекордно низькі рейтинги, з якими новий президент Дональд Трамп вступає на посаду, про перемогу в особі Трампа стандартів, які суперечать американській політиці, а також про відносини президента і ЗМІ.

Відразу після інавгурації, обговорення у студії "112 Україна" заходу та прогноз подальших подій продовжили з відомим журналістом Євгенієм Кисельовим. Він говорив про зміни у світовій політиці у зв'язку з обранням Дональда Трампа та розвиток геополітичної карти світу.

Український глядач разом з усією Америкою в цей день міг почути присягу обраного президента Дональда Трампа та його промову, виступ 44-президента США Барака Обами, ланч Конгресу в Капітолії, підписання перших указів у цій будівлі, очікування інавгураційного параду і сам парад. Все це відстежували журналісти "112 Україна" у Вашингтоні.

У прямому ефірі телеканалу своїми думками прямо з місця подій ділилися Валерій Чалий, Посол України у США, Олександр Колодій, політичний консультант, Тарас Березовець, політтехнолог, Катерина Одарченко, політичний консультант, Мирослава Гонгадзе, головний редактор української служби Голосу Америки.

112.ua

Ведуча телеканалу Еліна Бекетова, яка перебувала в цей день у Вашингтоні,  відстежувала, що відбувається навколо події: як люди збираються на інавгурацію, що вони думають про новообраного президента. Вона стала свідком акцій протесту проти нього, спілкувалася з її учасниками, а також прихильниками Трампа. Тему протестів також висвітлювали Катерина Одарченко та Мирослава Гонгадзе. Крім того, телеканал показав акцію протесту, яка відбулася в Лондоні.

112.ua

Про те, як реагує світова громадськість в інших країнах, розповідали кореспонденти "112 Україна" у прямих включеннях із Мінська, Москви, Рима, Праги, Парижа, Варшави. А у прямому включенні з Берліна політолог Андреас Умланд поділився своїми прогнозами відносно зовнішньої політики США.

112.ua

Серед тих, хто в Україні також приєднався до обговорення теми президентства Трампа і україно-американських відносин: Олег Ляшко, Олексій Гарань, Ілля Пономарьов, Віктор Пинзеник, Вадим Рабінович, Анна Шелест, Іван Яковина, Бачо Корчілава, Леонід Кожара, Олена Гетьманчук, Маркіян Лубківський, Валентин Наливайченко.