Реальні історії хворих на COVID-19 112.ua

Від сьогодні, 30 березня,  на телеканалі "112 Україна" стартують ексклюзивні включення. У прямому ефірі будемо спілкуватись із тими українцями, які вже захворіли на COVID-19.

Глядачі телеканалу першими дізнаються реальні історії хворих на COVID-19.

З перших вуст про симптоми коронавірусу, стан та самопочуття захворюваних, з якими труднощами зіткнулись, коли звертались до лікарні, досвід спілкування з медичним персоналом та багато іншого.

Першим в серії таких прямих включень став житель Одеси Максим Головін. 13 березня він повернувся з США, після чого відчув важкість у легких і у нього почався кашель. Пізніше у нього діагностували COVID-19 і зараз перебуває вдома на самоізоляції.

Інфікований українець в ефірі телеканалу "112 Україна" поділився перебігом захворювання: перші симптоми та українську медицину. Максим закликає всіх залишатись вдома: "Без строгого карантину – це не подолати".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал є доступним у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.