112.ua

Телеканал "112 Україна" додав у список нагород премію BIG DATA Awards та вкотре підтвердив високі рейтинги й популярність серед глядачів.

112.ua

Почесний титул "Лідер серед телевізійних каналів новин" "112 " отримав під час Другої Церемонії нагородження BIG DATA Awards. Загалом у номінації  змагалися  10 новинних телеканалів. Організатори зауважили, що лідерські позиції "112 Україна" утримував кожного  місяця впродовж року.

112.ua

Урочистості відбулися  під час  XXV Київського Міжнародного Телерадіоярмарку.

Нагадаємо, що 2017 року на Церемонії Big Data Awards телеканал "112 Україна"  здобув нагороду за найвищі показники за рік у системі Big Data Rating.

Перша Церемонія нагородження телеканалів BIG DATA Awards відбулась 31 травня 2018 року. Телеканали одержали відзнаку від незалежної рейтингової агенції BIG DATA UA за високі показники у системі BIG DATA Rating упродовж року, що минув*. Тоді нагороди вручили  20 телеканалів серед майже 190, що брали участь в оцінюванні.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.