YouTube-каналу "112 Україна" 112.ua

Інавгурацію президента України Володимира Зеленського дивилося онлайн на YouTube "112 Україна" 191 тис. глядачів. Це більше, ніж аудиторія трансляції першого офіційного заходу за участю Зеленського як гаранта Конституції на YouTube-каналі будь-якого іншого інформаційного телеканалу країни.

Наприклад, YouTube-трансляції інавгурації інформаційних мовників NewsOne і "Прямий" зібрали 30,9 тис. і 27,3 тис. відповідно. А на каналі ZIK кількість користувачів склала 1,7 тис.

Кількість онлайн-переглядів інформаційного телеканалу "112 Україна" була більшою, ніж навіть на YouTube-каналі загальнонаціонального мовника ICTV. Останній під час інавгурації зібрав 96,5 тис. глядачів.

При цьому на YouTube-каналі ТСН офіційний захід подивилося 216,9 тис. глядачів.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.