"Пульс" 112.ua

Телеканал "112 Україна" 4 лютого посів перше місце серед усіх інформаційних мовників за аудиторіями 18+(50+), 18+, 18-54(50+) і Київ 18+.

Зокрема, за аудиторією 18+(50+), рейтинг телеканалу склав 0,38%, а частка – 2,22%, що на 30% більше, ніж у найближчого конкурента.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Найбільшу аудиторію телеканал зібрав у слоті трансляції другої частини головного політичного ток-шоу країни "Пульс" (19:21-22:57). В цей час рейтинг мовника піднявся до 1,15%, а частка – до 2,95% за аудиторією 18+(50+).

Завдяки таким показникам друга частина "Пульсу" очолила рейтинг інформаційних передач телеканалів 4 лютого за показниками аудиторії 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

В цей день головне політичне ток-шоу країни зібрало експертів, які обговорювали останні політичні та економічні події. Зокрема, гості студії обговорили роботу Верховної Ради, плани на нову сесію, можливий звіт уряду і зміни в його складі, а також свободу слова в Україні.

Своїми думками поділилися гості студії: екс-генпрокурор Святослав Піскун, співголова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, нардепи Наталія Королевська, Нестор Шуфрич, екс-член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук, політичний експерт Михайло Чаплига, політичний консультант Руслан Бортник, нардепи Оксана Савчук, Сергій Власенко, Олександр Качура, Олена Шуляк, Олег Синютка, Галина Янченко, журналісти Юрій Молчанов і Дмитро Корнійчук

Також у рейтингу всіх загальнонаціональних мовників телеканал "112 Україна" посів восьму сходинку за аудиторією 18+(50+). 

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" кожен вівторок. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.