112.ua

30 червня випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" зібрав експертів, які обговорили боротьбу з коронавірусом в Україні, паводки на заході країни, скандал навколо висловлювань депутата партії "Слуга народу" Галини Третьякової та інші важливі події останнього тижня. Ведучі ток-шоу Анна Степанець та Володимир Полуєв чекали від експертів відповідей на найскладніші питання.

Випуск ток-шоу 30 червня переглянуло 1,13 млн глядачів по всій країні. З них 635 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+).

Найвищі результати "Пульс" продемонстрував у другій частині ток-шоу (19:22-22:55). В її рамках у центральної трибуни студії великі інтерв'ю дали народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубинський і телеведучий Андрій Пальчевський. А потім головні події в країні обговорили політичний експерт Михайло Чаплига, народні депутати Олександр Качний, Наталія Королевська, Олександр Качура, Іван Крулько та Олена Шуляк, екс-генпрокурор Святослав Піскун, а також журналіст Сергій Томіленко.

У цьому слоті трансляції ток-шоу частка "112 Україна" склала 2,39%, а рейтинг – 0,73% за аудиторією 18+(50+). Такі показники забезпечили телеканалу перше місце серед усіх інформаційних мовників країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Успіх передачі посприяв тому, що за підсумками 30 червня "112 Україна" зайняв перше місце серед усіх інформаційних мовників країни за аудиторією 18+(50+). Його частка склала 1,91%, а рейтинг – 0,27%.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Крім того в цей день телеканал впевнено лідирував і по аудиторії Київ 18+. В її рамках частка мовника склала 2,22%, а рейтинг – 0,29%.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Також у ході ток-шоу "Пульс" від 30 червня великі інтерв'ю дали політичний консультант Руслан Бортник та директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології, політолог Михайло Погребинський.

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" кожен вівторок. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.