Анатолій Могильов З відкритих джерел

Екс-міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявив, що кровопролиття на Майдані можна було б уникнути, якщо б главою МВС була адекватна людина. Про це Могильов заявив в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна".

"Те, що якби на чолі МВС в той час була адекватна людина, яка розуміє, як працює вся система, це обійшлося б без кровопролиття, без сумних подій, які настали після цього. Там можна було у правовому руслі вирішувати цю проблему. Захарченко (Віталій Захарченко, екс-міністр МВС, - ред.) був до цього просто не готовий, він не міг виконувати такі завдання. Він ні дня не керував навіть маленьким райвідділом у своїй міліцейській діяльності... Я думаю, він ледь розумів, як командувати цим складом", - заявив Могильов.

Новини за темою: Підозрюваний у видачі зброї для розгону Майдану Заворотний вийшов із СІЗО

Могильов також додав, що в той час відставка Захарченка також не сильно вплинула на ситуацію і не заспокоїла би суспільні настрої.

Новини за темою: Суд продовжив терміни проведення слідчого експерименту у справі розстрілу учасників Євромайдану до 1 вересня

Нагадаємо, в січні 2016 року управління спецрозслідувань ГПУ закінчило досудове розслідування кримінальної справи, яка стосується застосування вогнепальної зброї на Майдані у період з січня по лютий 2014 року. В матеріалах справи зазначається, що керував незаконною передачею цивільним особам вогнепальної зброї зі складів МВС екс-міністр Віталій Захарченко.

Новини за темою: Екс-беркутівець, підозрюваний у вбивствах на Майдані, втік до РФ