Кабельні мережі

 Телеканал "112 Україна" присутній на перших місцях у базових пакетах програм найбільших кабельних операторів України (провайдерів) як в аналоговому, так і в цифровому форматі. В тому числі  -  із використанням технології  IPTV (Internet Protocol Television), ОТТ (Over the Top) та супутникових платформ за технологією DTH (Direct to Home) .

За більш детальною інформацією щодо прийому сигналу телеканалу "112 Україна" звертайтесь до Ваших кабельних операторів (провайдерів).

Цифрове мовлення

Телеканал "112 Україна" здійснює наземне ефірне мовлення у цифровій багатоканальній телемережі МХ-5 в стандарті DVB-Т2 (MPEG-4). Оператором багатоканальної телемережі є ТОВ "ЗЕОНБУД". Територія покриття: http://www.efirt2.tv/mesta_pered_rus.html

Супутникове мовлення

Телеканал "112 Україна" здійснює у відкритому вигляді супутникове мовлення (SD та HD форматі) на всю територію України та в зонах впевненого прийому. Технічні параметри приймання сигналу телерадіопрограми:

  • Супутник AMOS-3, 4° з.д,
  • Частота 11 140 МГц, поляризація H (горизонтальна)
  • Символьна швидкість 30000 Мсим/c
  • FEC - 3/4

Інші джерела

Оnline - трансляцію телеканалу "112 Україна" ви можете знайти на сайті http://tv.112.ua у розділі "ДИВИТИСЬ" http://112.ua/live

 Також телеканал "112 Україна" має власні сторінки у соціальних мережах, де ви в свою чергу можете отримувати найоперативнішу інформацію про найсвіжіші події в Україні та світі.

Поставить лого Facebook: https://www.facebook.com/news112ua?_rdr

ВКонтакте: https://vk.com/news112ua

Twitter: https://twitter.com/news112ua

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCj4dH8kfRQFey9MYSENPNaQ

Додаткова інформація

З питань розвитку мережі:

Телефон: +380(044) 389-5-112

О.Шосталь o.shostal@112.ua