112.ua

Зокрема, ефір від 12 березня пройшов з показниками частки – 3,45% і рейтингу – 1,55% . За всі 6 випусків – це найкращий результат. Він зібрав біля екранів понад 800 тисяч людей по всій країні. Відзначимо, кожен випуск програми привертає увагу все більше глядачів, загальна кількість яких становить вже понад 2,7 мільйона.

З гостем – екс-головою служби безпеки України Валентином Наливайченком – у ведучого була  відверта розмова про "Небесну сотню" і про те, чому ще ніхто не покараний за вбивства під час Революції гідності, про втечу Януковича і його соратників, про російську агентуру та Крим.

Суботній випуск від 11 березня з екс-розвідником Юрієм Швецем був не менш цікавим. Тема розвідки і роботи спецслужб – це завжди таємниці за сімома замками, багато з яких вдалося відкрити у прямому ефірі програми.

Юрій Швець, який, як з'ясувалося у програмі, як і Володимир Путін, навчався в Червонопрапорному Інституті КДБ ім. Ю. Андропова, розповів про те, яким був Президент РФ під час навчання, чому він став Президентом і чи вплинув на вибори у США, а також чи можлива угода між Путіним і Трампом щодо України.

Програма пройшла з показниками частки – 3,64% і рейтингу – 1,45%. Примітно, що її повтор у неділю вранці 12 березня о 7:16 теж добре подивилися, результат програми в повторі має такі цифри: частка – 4,22%, рейтинг – 0,37%. 

*Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – комунікаційний Альянс. Дані надав телеканал "112 Україна". Дані за 11-12.03.2017.  Overnight, надані за показниками rat%, shr%. Докладніші показники дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/