112.ua

Історію сільгосппідприємств, які колись належали Сергію Зінченку, журналісти "Народної прокуратури" розповіли в ефірі "112 Україна" 14 травня 2016 року. Йшлося про те, як через щілини в законодавстві рейдери незаконно заволоділи двома його агрофірмами "Довіра" та  "Богодухівське", а через кілька тижнів після цих подій при загадкових обставинах помер і сам власник. Його дочка Олександра Зінченко, незважаючи на постійні погрози, взялася через суд відстоювати право на спадщину. Обухівський районний суд і апеляційний суд Київської області ухвалили рішення повернути підприємства його законним власникам. Журналісти програми протягом року стежили за подіями справи і з'ясували, що тепер суддя Вищого спеціалізованого суду України Майя Гримич постановила відкрити касаційне провадження у справі, що спричинило припинення виконання вищевказаних рішень.

На думку адвоката у справі успадкування сільгосппідприємств Василя Сметани, рішення було прийняте з порушеннями, а суддя Вищого спецсуду могла взаємодіяти з рейдерами та скоїти корупційну дію.

З проханням прокоментувати дії судді Майї Гримич телеканал "112 Україна" звернувся із запитом до Вищого спеціалізованого суду.

Редакція "Народної прокуратури" тримає руку на пульсі даної історії та буде інформувати глядачів каналу про нові обставини справи.