112.ua

25 лютого телеканал представить одразу дві новинки. Як уже анонсували раніше, о 19:20 відбудеться прем'єра програми "ГОРДОН". А після неї, з перервою на новини, стартує проект "Кеш тест" з ведучими Олегом Степовим і Христиною Чернегою.

Торік народні обранці подали е-декларації з даними про свої доходи та майно, але до багатьох з них є питання. Олег і Христина відкриють завісу приватного життя чиновників і перевірять, чи все ті задекларували, а що з нажитого "забули" вказати.

"Українцям уже не достатньо знайомитися з політиками із буклетів їхніх передвиборних програм, вони хочуть розуміти, за що людина живе, як заробила свої статки. І ми їм це покажемо", розповідає ведучий Олег Степовий.

Ведучі побувають у оселях народних обранців, запитуватимуть їх про вартість і походження предметів інтер'єру, меблів, техніки, після чого оцінку майна зробить експерт. Чи збігатимуться слова гостинних господарів і експертів, перші дізнаються тільки з програми.

"Іноді ми отримуємо такі істотні розбіжності в словах політиків і експертів, – каже ведуча проекту Христина Чернега. – Розповідаючи про предмети розкоші у своїй домівці, політики можуть занижувати вартість,  наголошують, наприклад, що країна-виробник Китай, а насправді – це Італія з великою кількістю нулів у вартості".

За відкритість народні обранці отримають нагороду від телеканала, а ті, хто відмовиться від участі в програмі, все одно стануть її героями. Журналісти проведуть своє розслідування і покажуть, що ці чиновники приховують у своїй "скарбничці".

Програма "Кеш тест" виходитиме щотижня в суботньому ефірі телеканала "112 Україна". Побачити її можна також і в інтернеті на сайті 112.ua.