112.ua

Динаміка програми зростала весь ефір, і на піковій хвилині о 20:58, коли обговорювали закон Савченко, досягла показників частки – 5,32% і рейтингу – 2,42%**.

У цілому, результати телеперегляду п'ятого випуску програми дозволили їй посісти 8 позицію серед усіх каналів країни в своєму слоті.

112.ua

У ніші інформаційних мовників програма обігнала проекти конкурентних каналів у 5 разів**, при цьому сума показників інформаційних каналів не досягає і половини показників "112 Україна" в зазначеному слоті**.

112.ua

Судячи з показників проекту київської аудиторії, проект особливо оцінили жителі столиці. Зокрема, крайній випуск зібрав частку – 5,76% і рейтинг – 2,33%***. За аудиторією 18+ у програми результат: частка – 3,24%, рейтинг – 1,55%.

"Хто кому Рабінович" продовжує показувати, що сьогодні турбує українців. А це: підвищення тарифів на електроенергію, нерозкриті поліцією резонансні справи, стратегічні партнери України на світовій арені і багато інших питань, порушених глядачами у прямому ефірі програми.

Крім цього, у випуску від 26 лютого Вадим Рабінович висловлював свою позицію щодо поїздки нардепа Надії Савченко на окупований Донбас, пропозиції Турчинова запровадити військову службу як обов'язкову умову для політичної і державної кар'єри, поста Президента для України, маршу правих сил і їхніх вимог.

"Хто кому Рабінович" в ефірі телеканалу щонеділі о 20:00. Подивитися програму також можна на сайті 112.ua.

* – Universe, показник cov#;

** – Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

*** – Аудиторія старше 18 років, що проживає в Києві.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – комунікаційний Альянс. Дані надав телеканал "112 Україна". Дані за 26.02.2017.  Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov#. Докладніші показники дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/