112.ua

Відомо, що ви – дипломований психолог. Як потрапили в телевізійну журналістику?

— Я натрапила на вакансію журналіста, ще коли була студенткою та шукала роботу. Вирішила спробувати: і ось уже протягом семи років працюю на телебаченні. Чесно кажучи, ніколи не шкодувала про це.

Ви обрали серйозний новинний канал – "112 Україна". Чи боялися пов’язувати своє життя з великою політикою?

— Ніколи не боялася. Та прекрасно розуміла, що велика політика – це важкий механізм, у якому потрібно добре розумітися, щоб про складні речі сказати просто. Важливо усвідомлювати, що ми, ведучі, в першу чергу, виступаємо модераторами процесу, в якому координуємо бесіду та спрямовуємо її в правильне русло.

Чи допомагає в такій професії Ваша освіта?

— Знання психології допомагає в будь-яких аспектах нашого життя, а особливо – в моїй професії. Спілкування з гостями, політиками – в першу чергу, це людські взаємини. Знаходити спільну мову та правильно будувати бесіду – ось цьому допомагає розуміння психології.

Як відбувається підготовка до прямих ефірів?

— Підготовка до ранкового прямого ефіру на "112 Україна" починається ще ввечері, я готую для себе рубрики особисто. Ну, а вже вранці дізнаюся про те, що сталося у  світі за ніч, перечитую інформацію, яку мої колеги – журналісти та редактори – підготували для ефіру, повторюю декілька скоромовок – і в студію.

Що чекає ведучого-новачка в його перший прямий ефір?

— Чекає дуже багато питань. Як би ти не був підготовлений до ефіру, коли потрапляєш у кадр, у будь-якому випадку занурюєшся в, безперечно, новий світ, невідомий для тебе раніше. Саме ці відчуття під час перших ефірів, напевно, не можна порівняти ні з чим.

Чи є якісь секрети, дякуючи яким Ви (без перебільшення) фантастично виглядаєте вранці?

— Дякую. Стилісти та гримери відіграють важливу роль у зовнішньому вигляді ведучого. Головне правило – висипатися та правильно харчуватись. Це дуже важливо для ведучого з таким графіком, у якому працюю, безпосередньо, я. Адже підйоми в три години ночі дійсно відображаються на зовнішньому вигляді та самопочуттю. Звичайно, не потрібно забувати про косметолога й давати відпочивати шкірі на вихідні. Та саме головне – отримувати задоволення від того, що ти робиш, у цьому й секрет.

В одному інтерв’ю Ви розказали про те, що любите подорожувати. Яке місце стало для Вас особливим?

— На першому місці в мене Занзібар. Поки що, на сьогоднішній день, я не зустрічала нічого красивішого. Це дійсно країна контрастів, з одного боку – неймовірно красива багата природа, а з другого – бідні хатинки, в яких живуть місцеві. Та, незважаючи на рівень життя, люди там по-справжньому щасливі. Вони доброзичливі, милі, привітні, а спілкування з ними багато чому вчить.

Джерело: ANTVAN.