112.ua

У суботу глядачі могли почути історію Олексія Мочанова  волонтера і громадського діяча. Він розповідав, як це сьогодні бути волонтером у країні, як відбувається взаємодія з Міністерством оборони України, чому зустрічався з Олександром Захарченком, та про те, як ставитися до е-декларування.

Із показниками частки – 2,40% і рейтингу – 0,94%** програма стала восьмою в своєму слоті в топі загальнонаціональних телеканалів.

112.ua

У ніші інформаційних мовників, телеканал впевнено тримає першість у слоті програми.

112.ua

У неділю, 5 березня, в гостях у Дмитра Гордона був екс-прем'єр-міністр України Вітольд Фокін. Обговорювали, які здобутки і  втрати для України сталися через Майдан, чи відбулася зміна еліт  після Революції Гідності, що таке "донбаський менталітет", а також наскільки правильною є ідея влаштовувати блокади Криму та Донбасу.

Результат перегляду ефіру із екс-прем'єр-міністром наступний: частка – 2,68% і рейтинг – 1,16%**. У слоті програми телеканал, як і днем ​​раніше, зайняв восьму сходинку.

Нагадуємо, проект "Гордон" виходить щосуботи та неділі о 19:20. Усі випуски програми також можна подивитися на сайті 112.ua.

*  – Universe, показник cov#;

** – Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – комунікаційний Альянс. Дані надав телеканал "112 Україна". Дані за 25.02.2017.  Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov#. Докладніші показники дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/