112.ua
 

— Моя програма триватиме 40 хвилин і виходитиме в ефір о 19:20 щосуботи та щонеділі. Це буде прямий ефір, — зауважив Дмитро Гордон. — Гостями будуть перші особи української і не лише української політики — президенти, прем’єр-міністри, керівники силових структур. Вже першим гостем у суботу стане перший президент України Леонід Кравчук, а в неділю — екс-голова Служби безпеки України Ігор Смешко.

 За якими критеріями будете відбирати гостей для програми? Адже термін "політична еліта", як анонсується в проекті, в українських реаліях сприймається неоднозначно.

— Це будуть люди, яким дійсно є що сказати, які мають глибокі знання, досвід і головне — розуміння того, що треба робити зараз Україні. Яким буде світ завтра? Яким будуть зміни в міжнародній політиці? І ще важливо — хто буде брати на себе відповідальність за провали в реформах? Мої гості знають відповіді на ці питання. Адже це люди, які глибоко в матеріалі державотворчих процесів.

— Дмитре, чому і на яких умовах ви вирішили співпрацювати з "112 Україна"?

 — Я абсолютно незалежна людина, роблю цей проект безкоштовно, жодної копійки з каналу не беру. Для мене "112 Україна" сьогодні — це кращий інформаційний канал країни, його дивиться потужна багатомільйонна аудиторія. І саме на цей канал я хочу запрошувати своїх головних ньюзмейкерів.

Інтерв’ю, які я братиму на "112 Україна", згідно з домовленостями, будуть виходити в друкованій версії в газеті "Бульвар Гордона", а також на сайті "ГОРДОН".

— Проектів так званих великих інтерв’ю на українських каналах вистачає. Практично кожен мовник має свою типову програму. Інша справа, що далеко не всім вдається по-новому розкрити своїх гостей, або — як анонсується у вашій програмі — змусити гостей сказати те, про що вони насправді воліли б мовчати. Як будете досягати цього? І взагалі як оцінюєте перспективи жанру "великого інтерв’ю" на українському ТБ?

— Зважаючи на світовий досвід, бачу, що "великі інтерв’ю" завжди цікаві аудиторії. Переконаний, що цей жанр ще буде жити, можливо, лише дещо видозмінюватиметься у форматі подачі розмови. Але для успіху такого інтерв’ю має бути в ефірі дві цікаві особи — людина, яка дає інтерв’ю, і людина, яка його бере. Це як в човні — якщо один гребе, а інший просто сидить, ми нікуди не припливемо. Запевняю, що в мене буде цікавий продукт, і глядачам буде важко відірватися від екранів.

Знаєте, насправді запорука успіху будь-якого інтерв’ю — ставити запитання, які цікаві передовсім тобі. Я теж людина, мене багато що цікавить, тому я буду ставити саме ті запитання в ефірі, на які особисто хочу почути відверту відповідь. Я вважаю, що аудиторія програми буде загальна — типова аудиторія каналу. "ГОРДОН" зацікавить як молодь, так і пенсіонерів, і, безумовно, соціально активну групу глядачів. Всім, кому не байдужа доля України, хто хоче знати шляхи виходу з кризи і першим дізнаватися таємниці політичної еліти, буде цікаво дивитися мою програму. Я гарантую, що такого проекту на ТБ ще не було. Багатьох людей, яких я запрошую в ефір, особисто давно знаю, нас з’єднує дружба, спілкування, і я обіцяю, що вони будуть розповідати в моєму ефірі те, що ніколи і нікому не говорили.

Джерело: "День"