112.ua

"112 Україна" вчергове  продемонстував, що для нього немає нічого неможливого. Iтой факт, що ведучий під час виходу програми перебуває в іншій країні – не підстава для відсутності передачі в ефірі. Як зазвичай, у неділю, о 20:00 глядачі побачили випуск "Хто кому Рабінович".

Зокрема, команді "112 Україна" вдалося синхронізувати роботу ведучого, який був у Німеччині, випускової групи в Україні, мобільної студії з вільним мікрофоном у Києві на Майдані, прямі включення з камер квадрокоптера, що показують мобільну студію з повітря, дзвінки телеглядачів і навіть запитання з соцмереж. І все це укласти в стандартний випуск програми.

Грамотне використання доступних технологій дало змогу організувати ефір без дорогого обладнання та залучення додаткового персоналу.

"Ми не просто це зробили, а реалізували без втрати ефекту присутності. В нашій команді кожен розуміє свою роль в процесі створення ефіру. Ми не можемо собі дозволити нескінченні тракти і репетиції. І вже навчилися продумувати кожну деталь і швидко реагувати, якщо щось йде не так", – розповідає технічний директор Дмитро Скідан.

Це був непростий ефір з великим обсягом вхідної інформації, яку пересилали з України в Німеччину, звідти вона поверталася і без затримки видавалася глядачам. Протягом самого ефіру в студію телеканалу надійшло понад 26 тисяч дзвінків, що підтверджує популярність програми.

Унікальний за своєю природою випуск традиційно отримав хороші результати перегляду.  І з показниками частки – 3,81% і рейтингу – 1,72% дозволив проекту посісти 8 сходинку в переліку програм загальнонаціональних телеканалів у цьому слоті.

Зазначимо, що телеканал "112 Україна" постійно впроваджує нові технічні рішення і багато в чому є новатором для вітчизняного ринку ТБ. Зокрема, став першим, хто для включень активно почав використовувати технологію LiveView, а в дні засідань парламенту в ефірі "112 Україна" – мости з Верховною Радою. Окрім цього, телеканал використовує в своєму ефірі квадрокоптер і мобільну студію, і не так давно вперше провів пряму трансляцію під водою.

Такі новації подобаються глядачам і допомагають "112 Україна" залишатися флагманом із впровадження нових телевізійних технічних рішень у нашій державі.