112.ua

Багато дітей відвідали музей уперше. Найбільше враження на них  справили духові інструменти, а саме зозулька і джоломига, на яких майстри грали народну музику. Старші діти не просто слухали, а й встигали все фіксувати на телефони, щоб залишити приємну згадку про цей день.

"У багатьох з цих діток немає родини, а отже немає родинних традицій. Однак, давні українські звичаї вони можуть пізнавати і вивчати й поза домом. І музей "Пирогово" — це саме те місце, де навчають справжній автентичній культурі та історії", — ділиться думками старший PR-менеджер телеканалу "112 Україна" Валентина Райчева.

До екскурсії приєднався ведучий "112 Україна" Іван Костроба. Про дітей, з якими він святкував Обливаний понеділок, ведучий говорить: "Вони одне за одного тримаються, одне за одним пильнуютьь, якщо один впав, інший обов`язково прийде на допомогу".

Обливати одне одного діти не наважилися через прохолодну погоду, але залюбки водили хороводи, вчилися танцювати народні танці та співати великодні пісні.

Телеканал сприяє таким ініціативам і приємно, що для вихованців дитячого будинку "Любисток" свято Великодня не обмежилося традиційними привітаннями всередині закладу.

Нагадаємо, у четвер 13 квітня телеведучі "112 Україна" відвідали столичний дитячий будинок "Малятко" і пригостили його мешканців  великодніми смаколиками, які самі й спекли. Щовівторка вони відвідують дітей відділення ВІЧ-позитивних Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" та беруть участь в інших доброчинних заходах.