112.ua

Драйвова музика, червона доріжка на старті, цікаві люди в яскравих костюмах і багато хлопців у військовій формі - учнів Київського військового ліцею ім. І. Богуна. Ми бігли 6 кілометрів, і тим, хто вклався в 30 хвилин, дісталися срібні кулони з вигравіруваним бігуном. Ну і сама атмосфера – у всьому відчувалася шалена енергія.

112.ua

Емоцій додавало і те, що зібралася улюблена команда "112". Незважаючи на те, що це був вихідний день, ми всі обрали спорт, а не валяння в ліжку. За плечима у нас не один марафон, не один благодійний забіг і безліч тренувань – у парку, в лісі, а у деяких щасливчиків – на березі морів і океанів. Ми бігаємо, тому що любимо спорт, результат і себе – цінуємо особисте здоров'я, а потім радуємо вас зовнішнім виглядом з екранів телевізорів. Адже грим – це тільки частина образу, підтянуте тіло і здоровий рум'янець на обличчі – за цим ми повинні стежити самі. Все це піднімає нас з ліжка в будні і свята та змушує працювати над собою.

112.ua

А цього дня я ще раз зрозуміла, що мало просто щось робити, завжди потрібно викладатися на всі 100%. Оскільки пробіжок на свіжому повітрі у мене давно не було, і незрозуміло, як організм міг відреагувати на таку кількість кисню – я вирішила сильно не гнати. Плюс тиждень видався непростим, убезпечила себе і побігла в середньому темпі (приблизно 4:30 хвилин за 1 км). Коли почула, що результат переможниці – 21 хвилина, а я пробігла за 25, не докладаючи великих зусиль – зрозуміла, що могла бути в трійці.

112.ua

Початок весняних пробіжок покладено – попереду складні забіги, марафони, вершини і, звичайно ж, перемоги! Про все це я буду ділитися з вами тут – у моєму новому блозі на сайті 112.ua.

Вікторія Кіосе

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.